PRISTATYMO IR APMOKĖJIMO SĄLYGOS

Apmokėti už pasirinktas prekes www.solobene.lt  - bankiniu pavedimu. Užsakymas nebus apdorojamas, kol nebus gautas apmokėjimo patvirtinimas. Nepamirškite mokėjimo paskirties laukelyje įrašyti užsakymo numerį.

PREKIŲ SIUNTIMO IR PRISTATYMO SĄLYGOS

- Pirkėjui, užsakyti gaminiai, pristatomi jo duomenų anketoje nurodytu pristatymo adresu.

- Pirkėjas, užsakymo metu įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

- Pirkėjas įsipareigoja gaminį priimti pats. Tuo atveju, kai jis gaminio pats priimti negali, o gaminys pristatytas nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais papildomais pristatymo duomenimis apie pristatymo vietą ar priimantį asmenį,

- Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

- Gaminius pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.
- Gaminius gali priimti tik užsakyme nurodytas gavėjas. Priimant gaminius, būtina su savimi turėti ir pardavėjo atstovui ar kurjerių tarnybos darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

- Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti gaminius per 2 (dvi), darbo dienas nuo sutarto užsakymo įvykdymo termino dienos. Jei pasirinktos prekės nėra, siūloma alternatyva arba pinigų grąžinimas.  Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už gaminio pateikimo terminų pažeidimą, jeigu gaminys Pirkėjui nėra pateikiamas laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.