MASAŽAI GYDYMUI-PROFILAKTIKAI

Gydomasis masažas
Gydomasis masažas taikomas įvairioms ligoms gydyti, pažeistoms organizmo funkcijoms atkurti. Gydomaisiais judesiais veikiamas kūnas lengviau ir greičiau atsistato po patirtų traumų, operacijų, didelių fizinių krūvių, mažėja stresas ir įtampos, didėja raumenų elastingumas, pagerėja paciento miego kokybė. 

Žandikaulio sąnario (TMJ) sukeltų sutrikimų gydomasis masažas
Veido raumenų masažas atliekamas tiek iš išorinės pusės, tiek iš burnos gleivinės pusės (intraoralinio masažo technika), tad ypatingai veikiami  - atpalaiduojami ir koreguojami vidiniai veido raumenys greičiau atsistato po patirtų traumų, operacijų. Dėmesys skiriamas smilkininio apatinio žandikaulio sąnario SAŽS (ang. TMJ - temporomandibular joint) patobiomechanikai  - žandikaulio sąnario sutrikimams TMD (ang. temporomandibular joint disorders), ko pasekoje atsiranda skausmai žandikaulio raumenyse, veide, galvoje bei kitose kūno vietose. 

MASAŽAI PREVENCIJAI

Individualizuotos masažo sesijos suaugusiems ir vaikams 
Įvairūs masažo judesiai, technikos, atlikimo variantai pritaikyti profilaktikos tikslais - leidžiantys individualizuoti kiekvieną masažo seansą. Sesijos metu naudojamos įvairios metodikos, kurios pagerina kūno dalių funkcionavimą – pašalina įtampas, raumenų nuovargį, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Ši individualizuota masažo sesija suteikia visišką balansą tiek fiziniame, tiek emociniame lygmenyse ir skatina sąmoningai stebėti kūno pojūčius ir suprasti jų priežastis.

Intraoralinio (veido) masažo sesijos 
Ar rytais jaučiate įsitempusius veido (kramtomuosius) raumenis, kamuoja galvos arba ausų skausmai, kurie įdienojus praeina? Šis masažas, tai puiki profilaktikos priemonė norintiems išvengti įtampos sukelto tempimo jausmo, skausmo, galimo dantų griežimo ar burnos atvėrimo amplitudės sumažėjimo. Procedūros metu atliekami masažo judesiai, technikos, atlikimo variantai pritaikyti profilaktikos tikslais - leidžiantys individualizuoti kiekvieną masažo seansą. Pirmoje procedūros dalyje atliekamas atpalaiduojantis nugaros masažas. Antroje dalyje - masažuojami veido raumenys (tiek iš išorinės, tiek iš burnos gleivinės pusės - intraoralinio masažo technika), tad ypatingai veikiami, atpalaiduojami vidiniai veido raumenys. Dėmesys skiriamas įtampai mažinti, ko pasekoje atsiranda skausmai veide, galvoje bei kitose kūno vietose. Rekomenduojama: kuomet jaučiamas skausmas priekyje ar šalia ausies atliekant žandikaulio (burnos) judesius, galvos, kaklo skausmas, girdimas garsas (traškėjimas) atliekant žandikaulio judesius, ribojamas išsižiojimas ar burnos užvėrimas, skausmas kramtomųjų raumenų ar smilkinkaulio plote išsižiojant, ar kramtant, įtampa atsiradusi dėl dažnai patiriamo streso ar žalingų įpročių, tokių kaip griežimas dantimis (bruksizmas).

MA-URI sesija
Tai ypatingas prisilietimas visam žmogaus kūnui, kurio metu švelniai ir galingai pavyksta atpalaiduoti įsitempusius pečius ar galvą, išvėdinti iš savęs fizinį bei emocinį nuovargį. Šios sesijos metu žmogus kviečiamas būti darnoje su savimi, tarsi per kūną nusileisti į savo vidinę šventovę ir pajausti savo išskirtinumą, autentiškumą, prisiminti sveikatą. MA-URI sesijos metu liečiant žmogų taikoma išskirtinė dilbių technika, kuri įgalina prisilietimą išgyventi kaip nenutrūkstamą vandens tėkmę, šokį, sinergiją. Šiandieniniame pasaulyje mes susiduriame su daug įtampos šaltinių, bandome kontroliuoti aplinką ir savo savijautą, sunkiai gebame pažinti ir priimti giliuosius jausmus, esame skubantys, neretai pavargę, nerimastingi. O net jei esame įvairių kasdieninių praktikų dėka įgalinę save, mūsų kūnas visada jausis dėkingas, kai yra liečiamas su meile, nes prisilietimas – tai pirmasis pojūtis, kuris išsivysto dar motinos įsčiose ir yra vienas iš esminių mūsų raidoje.

MA-URI sesija nėščiosioms
Tai ypatingas, švelnus, atidus prisilietimas nėščiajai moteriai, skirtas atpalaiduoti jos fizinį kūną, įsitempusius pečius, skaudančią nugarą ar pavargusias patinusias kojas, pailsėti ir pabūti darnoje bei harmonijoje su įsčiose nešiojama nauja gyvybe. Moderniame pasaulyje net ir besilaukiančios moterys turi galybę darbų ir atsakomybių, įvairių įtampų, dėl to jos poilsis ir ramybė, atokvėpis yra ypatingai svarbūs moters ir naujos gyvybės gerovei. MA-URI® sesija nėščiajai padeda ne tik paleisti įtampas, nuovargį, patiriamą nerimą dėl nėštumo ar vaisiaus, gimdymo ir motinystės, tačiau kviečia moterį pasinerti į didingas moteriškumo gelmes, sutvirtinant pasitikėjimą savimi. Šios sesijos metu taikomos Polinezietiškų savigydos menų MA-URI® Healing Arts metodikos, kurios apima fizinį, mentalinį-emocinį bei dvasinį moters pasaulius, suteikiant jai harmonizuojantį poilsį. Besilaukianti moteris turi magišką gebėjimą palaikyti, puoselėti ir apsaugoti naujo žmogaus gyvybę, o jai pačiai nėštumo laikas yra ypatingas ir kupinas išbandymų. Ši sesija tai tarsi mamos ir kūdikio dvasinio susijungimo ritualas. 


KIEKVIENU INDIVIDUALIU ATVEJU  specialistas įvertina masažo indikacijas ir kontraindikacijas, fizinę bei emocinę kliento-paciento būklę, sudaro masažo veiksmų planą bei parenka saugius ir efektyvius masažo būdus.