Geros savijautos namai SOLO BENE asmens sveikatos priežiūros įstaiga teikianti bendrąsias asmens sveikatos priežiūros - gydomojo masažo bei masažo paslaugas, veikianti Vilniuje bei Kaune. Įstaiga veikia pagal Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos išduotą “Įstaigų asmens sveikatos priežiūros licenciją“ Nr. 4117. Įstaigoje dirba fizinės medicinos ir reabilitacijos profesionalai (masažuotojai), kurie žvelgia į žmogų plačiąja prasme, remiasi tik mokslu grįstomis praktikomis vertina kiekvieno žmogaus individualumą bet kuriame jo gyvenimo etape. Specialistai nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetentingai atlieka procedūras bet ir esant būtinumui konsultuoja bei suteikia patarimus atsižvelgiant į esamą problemą.  Sergantiems sąnarių ligomis ir patyrusiems traumas, kenčiantiems nuo neurologinių susirgimų, atsižvelgus į paciento būklę, tyrimų rezultatus, sudarome individualizuotas gydomojo masažo programas. Jaučiatės įsitempęs, patiriate sunkumų išsižiojant, Jums taikytas ortodontinis gydymas ar sriegti implantai, taikyta ortognatinė chirurgija - atlikta operacija? Jaučiate, patiriate: skausmą aplink akis ar kaktą, skausmą ausyje ir aplink ją, nepaaiškinamą dantų, dantenų skausmą ir padidėjusį jautrumą, pasikartojantį sinusitą, sunkumą kramtant, sąnario užstrigimą apsunkinantį išsižiojimą, griežimą dantimis rekomenduojame rinktis intraoralinio masažo sesiją.

Esant poreikiui bendradarbiaujame su kitais savo srities specialistais: kineziterapeutais, odontologais, ortodontais, logopedais,  neurologais, chirurgais, psichologais, dietologais bei otorinolaringologais (LOR).


Paslaugas teikia Eglė – Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos licencijuota masažuotoja: spaudo Nr. MS003109, ITEC 3 lygio tarptautinio sportinio masažo diplomas, praktikoje taikanti žinias įgytas iš Lietuvos bei Italijos mokslininkų. Praktika Lietuvoje  Birštone: „Eglės“ sanatorijoje; praktika Italijoje, Genujoje - Inovatyvių įrenginių naudojimas funkcijų ir neuromotorinės pusiausvyros ištyrimui ir lavinimui. Specialistė daug dėmesio skiria balanso bei Centrinės nervų sistemos pažeidimų ypatumams, Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario (SAŽS) testavimui bei su SAŽS susijusių raumenų palpacijos ir korekcijos būdams.