MA-URI sesija nėščiosioms, 90 min.


Tai ypatingas, švelnus, atidus prisilietimas nėščiajai moteriai, skirtas atpalaiduoti jos fizinį kūną, įsitempusius pečius, skaudančią nugarą ar pavargusias patinusias kojas, pailsėti ir pabūti darnoje bei harmonijoje su įsčiose nešiojama nauja gyvybe. Moderniame pasaulyje net ir besilaukiančios moterys turi galybę darbų ir atsakomybių, įvairių įtampų, dėl to jos poilsis ir ramybė, atokvėpis yra ypatingai svarbūs moters ir naujos gyvybės gerovei. MA-URI® sesija nėščiajai padeda ne tik paleisti įtampas, nuovargį, patiriamą nerimą dėl nėštumo ar vaisiaus, gimdymo ir motinystės, tačiau kviečia moterį pasinerti į didingas moteriškumo gelmes, sutvirtinant pasitikėjimą savimi.

Šios sesijos metu taikomos Polinezietiškų savigydos menų MA-URI® Healing Arts metodikos, kurios apima fizinį, mentalinį-emocinį bei dvasinį moters pasaulius, suteikiant jai harmonizuojantį poilsį. Besilaukianti moteris turi magišką gebėjimą palaikyti, puoselėti ir apsaugoti naujo žmogaus gyvybę, o jai pačiai nėštumo laikas yra ypatingas ir kupinas išbandymų. Ši sesija tai tarsi mamos ir kūdikio dvasinio susijungimo ritualas. 

Masažo trukmė: 90 min.: 75 min. masažas + 15 min. konsultacija.
Рrocedūrų reguliarumas: 1 kart per savaitę. 
Kiekvienu atveju procedūrų kiekis ir dažnumas – individualizuojami.

Masažo poveikis:

MA-URI® sesija besilaukiančiai atliekama moteriai gulint ant šono, naudojant šiltą aliejų, skambant švelniai, šviesiai muzikai. Prisilietimas atliekamas dilbiais kuriant apvalantį, gaivinantį pojūtį kūnui ir sielai. Specialios MA-URI® sesijos besilaukiančioms yra atliekamos nuo 3-čio nėštumo mėnesio iki pat gimdymo. Rekomenduojama siekiant pailsėti, atsipalaiduoti, patirti motinystę ir naują gyvybę vienyje, darnoje, pasiruošti gimdymo etapui. Sesija tinkama sumažinti kasdienybėje patiriamas kūno įtampas, nerimą.

Nerekuomenduojamas, kuomet:
1. Ūmi ligos pradžia, kai esti aukšta temperatūra;
2. Ūmus uždegimas;
3. Kraujavimas arba polinkis kraujuoti;
4. Kraujo ligos;
5. Pūlingi procesai (nepriklausomai nuo jų lokalizacijos);
6. Įvairios odos, nagų, plaukuotosios dalies grybelinės, infekcinės ar nežinomos kilmės ligos;
7. Ūmus venų uždegimas, trombozė;
8. Arterijų uždegimai;
9. Kraujagyslių, aortos ir širdies aneurizmos;
10. Limfinių liaukų, limfagyslių uždegimai;
11. Aktyvi tuberkuliozės forma;
12. Pirmos ir antros stadijos sifilis bei kitos venerinės ligos;
13. Pilvo ertmės organų ligos, linkusios kraujuoti;
14. Kraujavimo dėl opaligės arba moterų lytinių organų ligų;
15. Lėtinis osteomielitas; 
16. Įvairios lokalizacijos gerybiniai ir piktybiniai navikai (iki operacijos).
17. Psichinės ligos susijaudinimo būklėje, kai ligoniui pakinta psichika;
18. Hipertoninės ir hipotoninės krizės;
19. Ūmi respiratorinė liga - per pirmas penkias dienas;
20. Vėmimas, pilvo skausmai.

Paslaugą teikia: Justina, profesionali masažo terapeutė. Masažuotojo spaudo Nr. MS003162. Ji taip pat yra psichologė, masažo praktikoje taikanti kūno psichoterapijos žinias, įgytas iš D. Britanijos mokytojų, Polinezietiškų savigydos menų MA-URI® Healing Arts praktikė, prisilietimo mokiusis Europoje ir Naujoje Zelandijoje. Polinezietiškų savigydos menų MA-URI® Healing Arts žinias Justina perėmė iš Europos ir Naujosios Zelandijos mokytojų, o MA-URI® sesijos nėščiosioms technikų mokėsi Mama MA-URI programoje, kurioje atsisukama į moters magiškas galias, jos gimdos pasaulį, moters ciklą.

Perkant (užsakant) paslaugą sutinkate su "Solo bene" geros savijautos namų PIRKIMO TAISYKLĖMIS. Įsigijus (užsakius) paslaugą, prašome susisiekti su mumis ir užsiregistruoti procedūrai: tel.: +37061352089 arba el. paštu: solobene.lt@gmail.com. Apgailestaujame, jei procedūrų metu į telefono skambučius neatsiliepiame, bet į praleistus skambučius visada perskambiname.

PASTABOS:
1. 
Paslauga teikiama asmenims nuo 18 metų. 
2. Atsiskaitymo galimybės: grynais arba išankstiniu bankiniu pavedimu.
3. Užsakant 5 / 10 kartų abonementą, galima mokėti dalimis kiekvieno apsilankymo metu. 
70.00€
Paslauga:
Miestas: