MA-URI sesija, 60 min.


Tai ypatingas prisilietimas visam žmogaus kūnui, kurio metu švelniai ir galingai pavyksta atpalaiduoti įsitempusius pečius ar galvą, išvėdinti iš savęs fizinį bei emocinį nuovargį. Šios sesijos metu žmogus kviečiamas būti darnoje su savimi, tarsi per kūną nusileisti į savo vidinę šventovę ir pajausti savo išskirtinumą, autentiškumą, prisiminti sveikatą. Tai tarsi viso kūno ritualas. 
Mūsų kūnas – tai mūsų gyvenimo ir pasirinkimų žemėlapis. Kūno reakcijose visuomet pastebėsime, kada esame liūdni ir pavargę, o kada kupini jėgų. Kūnas ypatingas tuo, kad jis talpina mūsų psichikai sunkiau pakeliamas patirtis, tačiau jis yra ir mūsų sąjungininkas, kuris padeda susikaupusias įtampas paleisti. Tai savigydos procesas. Jo metu terapeutas masažuodamas kūną suteikia jutimus, kurie padeda pačiam kūnui ir sąmonei prisiminti darną ir harmoniją.

MA-URI sesijos metu liečiant žmogų taikoma išskirtinė dilbių technika, kuri įgalina prisilietimą išgyventi kaip nenutrūkstamą vandens tėkmę, šokį, sinergiją. 
Šiandieniniame pasaulyje mes susiduriame su daug įtampos šaltinių, bandome kontroliuoti aplinką ir savo savijautą, sunkiai gebame pažinti ir priimti giliuosius jausmus, esame skubantys, neretai pavargę, nerimastingi. O net jei esame įvairių kasdieninių praktikų dėka įgalinę save, mūsų kūnas visada jausis dėkingas, kai yra liečiamas su meile, nes prisilietimas – tai pirmasis pojūtis, kuris išsivysto dar motinos įsčiose ir yra vienas iš esminių mūsų raidoje. O kiek mes esame liečiami kasdien kai jau užaugame? Susitikimas su savo kūnu prilygsta susitikimui su savimi pačiu. Kviečiame atsikvėpti, prisilietimo dėka paleisti įtampą, suteikti kūnui galimybę laisvėti, tekėti sava eiga. Mumyse glūdi didingos gelmės, kurios šios sesijos metu yra subtiliai pasiekiamos.


Sesijos trukmė:
60 min. 
Procedūrų reguliarumas: 1 kartas per savaitę ar rečiau pagal poreikį. Kiekvienu atveju procedūrų kiekis ir dažnumas – individualizuojami.

Masažo poveikis:
MA-URI® sesija atliekama naudojant šiltą aliejų, skambant įvairų ritmą sukuriančiai muzikai, kuri atliepia prisilietimo intensyvumą. Prisilietimas atliekamas dilbiais kuriant apvalantį, gaivinantį pojūtį kūnui ir sielai. Šios sesijos metu taikoma Polinezietiškų savigydos menų MA-URI® Healing Arts prisilietimo technika, kuri apima fizinį, mentalinį-emocinį bei dvasinį mūsų pasaulius kaip vienį, suteikiant žmogui harmonizuojantį poilsį. Be to yra veikiamos kūno kraujotakos, limfotakos sistemos, per prisilietimą atpalaiduojama nervų sistema, minkštieji audiniai, kūno spazmai. Sesija tinkama sumažinti kasdienybėje patiriamas kūno įtampas, nerimą.

Nerekuomenduojamas, kuomet:

1. Ūmi ligos pradžia, kai esti aukšta temperatūra;

2. Ūmus uždegimas;

3. Kraujavimas arba polinkis kraujuoti;

4. Kraujo ligos;

5. Pūlingi procesai (nepriklausomai nuo jų lokalizacijos);

6. Įvairios odos, nagų, plaukuotosios dalies grybelinės, infekcinės ar nežinomos kilmės ligos;

7. Ūmus venų uždegimas, trombozė;

8. Arterijų uždegimai;

9. Kraujagyslių, aortos ir širdies aneurizmos;

10. Limfinių liaukų, limfagyslių uždegimai;

11. Aktyvi tuberkuliozės forma;

12. Pirmos ir antros stadijos sifilis bei kitos venerinės ligos;

13. Pilvo ertmės organų ligos, linkusios kraujuoti;

14. Kraujavimo dėl opaligės arba moterų lytinių organų ligų;

15. Lėtinis osteomielitas; 

16. Įvairios lokalizacijos gerybiniai ir piktybiniai navikai (iki operacijos).

17. Psichinės ligos susijaudinimo būklėje, kai ligoniui pakinta psichika;

18. Hipertoninės ir hipotoninės krizės;

19. Ūmi respiratorinė liga - per pirmas penkias dienas;

20. Vėmimas, pilvo skausmai.

 

Paslaugą teikia: Justina, profesionali masažo terapeutė. Masažuotojo spaudo Nr. MS003162. Ji taip pat yra psichologė, masažo praktikoje taikanti kūno psichoterapijos žinias, įgytas iš D. Britanijos mokytojų, Polinezietiškų savigydos menų MA-URI® Healing Arts praktikė, prisilietimo mokiusis Europoje ir Naujoje Zelandijoje. Polinezietiškų savigydos menų MA-URI® Healing Arts žinias Justina perėmė iš Europos ir Naujosios Zelandijos mokytojų, o MA-URI® sesijos nėščiosioms technikų mokėsi Mama MA-URI programoje, kurioje atsisukama į moters magiškas galias, jos gimdos pasaulį, moters ciklą.


Perkant (užsakant) paslaugą sutinkate su "Solo bene" geros savijautos namų PIRKIMO TAISYKLĖMIS. Įsigijus (užsakius) paslaugą, prašome susisiekti su mumis ir užsiregistruoti procedūrai: tel.: +37061352089 arba el. paštu: solobene.lt@gmail.com. Apgailestaujame, jei procedūrų metu į telefono skambučius neatsiliepiame, bet į praleistus skambučius visada perskambiname.

 

PASTABOS:
1. Paslauga teikiama asmenims nuo 18 metų. 

2. Atsiskaitymo galimybės: grynais arba išankstiniu bankiniu pavedimu.

3. Užsakant 5 / 10 kartų abonementą, galima mokėti dalimis kiekvieno apsilankymo metu. 

60.00€
Paslauga:
Miestas: